درباره ما

شرکت وندا فراهوش در سال 1396 تاسیس گردیده است و در اولین سال تاسیس نیز با ارائه محصولات متنوع در حوزه اینترنت اشیاء توانست دانش بنیان شود. این شرکت یکی از زیرمجموعه های شرکت پیشگامان علم و صنعت جنوب می باشد که نزدیک به یک دهه در حوزه اینترنت اشیاء و آموزش آن به عنوان یکی از پیشگامان کشور در این حوزه فعالیت دارد. با تشکیل تیمی کاملا فنی از متخصصان حرفه ای در زمینه های طراحی و تولید و بردهای الکترونیکی، برنامه نویسی سرور، برنامه نویسی میکرو، برنامه نویسی شی گرا، برنامه نویسی سوکت و ساختار پروتکل و امینت شبکه، این شرکت موفق شده است تا از زیربنایی ترین بخش های اینترنت اشیاء (زیرساخت سخت افزاری به منظور ارتباط بدون آی پی، پروتکلهای ارتباطی بدون نیاز به آی پی، واسطهای مختلف جهت ارتباط بخش بدون آی پی با سیستمهای آی پی، پلتفرم اینترنت اشیاء بر پایه عملکرد با منابع محدود، ساخت سرافزارهای اینترنت اشیاء با مصرف انرژی بسیار پایین) تا طراحی و تولید تجهیزات هوشمند، سیستمهای نظارتی و عملکردی با هدف بازار سازمانی-کارگاهی را در این سالها به سرانجام برساند.

خدمات ما:

محصولات عمومی

تولید تجهیزات هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیاء به منظور استفاده در بازار عمومی (تجهیزات مختلف قابل استفاده در خانه های هوشمند)

محصولات اختصاصی

تولید تجهیزات صنعتی، نیمه صنعتی هوشمند به منظور کاربرد در مصارف خاص (تجهیزات ابزار دقیق و مانیتورینگ و کنترلها)

مشاوره

مشاوره در زمینه ایجاد شبکه های هوشمند امن و راه اندازی پلتفرمهای اینترنت اشیاء و ساخت تجهیزات هوشمند

افتخاری دیگر:

از آنجا که حوزه اینترنت اشیاء به عنوان یکی از آینده دارترین حوزه های کنونی در داخل و خارج از کشور از نقطه نظر اقتصادی و استراتژیکی می باشد و با توجه به اینکه نیاز به پیشرفت آن در استان بیش از پیش احساس شده است، پیرو درخواست بزرگترین دانشگاه منطقه یعنی دانشگاه شهید چمران اهواز، شرکت دانش بنیان وندا فراهوش از ایجاد رشته بین المللی اینترنت اشیاء در دانشگاه شهید چمران اهواز حمایت کرده و توصیه نامه ای صادر نمود. با پیگیری این دانشگاه بزرگ و حمایتهای انجام شده، مجوز رشته بین المللی اینترنت اشیاء در سال 1398 برای دانشگاه شهید چمران اهواز صادر شد و از این پس این دانشگاه می تواند در حوزه اینترنت اشیاء به صورت بین المللی دانشجو کارشناسی ارشد اخذ نماید. اخذ دانشجوی بین الملل در رشته اینترنت اشیاء در دانشگاه شهید چمران اهواز بخشی از پروژه IoTrain می باشد که دانشگاه siegen آلمان، موسسه Petanux GmbH آلمان، دانشگاه Politehnica of Bucharest رومانی، دانشگاه Manchester انگلیس و تعدادی از دانشگاه های داخلی در آن همکاری دارند. یکی از اهداف این پروژه، تشویق به حضور در حوزه ی IoT به منظور تحول در آینده ی اشتغال، مهارت و استراتژی می باشد. قطعا این روند نشان دهنده انتخاب درست مسیر کاری و فنی شرکت بوده که همواره باعث دلگرمی و پشتکار مضاعف در تیم وندا فراهوش گردیده است.